Hingedepäeva kontsert

Ootame kõiki hingedepäeval, 2. novembril kell 19.00 Torma rahvamajja hubasele kontserdile. Esineb EVA-LOTTA VUNDER, kes on helge ja hingestatud laulja ning laulukirjutaja, kelle looming paitab südant ja pakub tõelisi hingetõmbehetki.

Eva-Lotta hääl ja laulustiil on erakordne kombinatsioon soojusest, selgusest ja emotsionaalsest sügavusest, mida on võrreldud tervendava allikaveega, ning tema looming kutsub mõtisklema elu väärtuste üle, luues võimaluse hetkeks peatuda ja nautida elu ilu läbi muusika. Oma siirusega suudab Eva-Lotta luua ühenduse publikuga ning viia kuulajad muusikalisele rännakule, mis kosutab hinge ning toob helgust ja rahu.

Eva-Lotta Vunder on pärit Viljandist, kuid viimased 7 aastat on ta elanud ning inspiratsiooni ammutanud Võrumaa looduse ja inimeste keskel. Äsja ilmus tal muusikavideo laulule “Kodutee, ela veel” https://www.youtube.com/watch?v=TLg7p5CqYno, mis on pühendatud koduga seonduvate väärtuste edasikandmisele. 2022 nägi ilmavalgust tema singel “Mul Aigu Om” koostöös Mari Kalkuniga, mis oli ka 2023. a Võrumaa laulu- ja tantsupeo lavastuse nimilaul ning 2018 ilmus tema esimene autoriplaat “The Heart Way”.

Pilet eelmüügist soodushinnaga kuni 31. oktoobrini 10 €.

Osta pilet siit: https://piletikeskus.ee/pkvc1o

Pilet 1. novembrist ja enne kontserti kohapeal 15 € (kaardimakse võimalus).

Kontserti saab nautida mõnusalt laua taga kuuma kohvi või teed juues. Kohvikust saab osta ka kooki.