Torma rahvamaja

Tere tulemast Torma rahvamajja!

Torma rahvamaja ehitati 1911. aastal seltside majana ning on Torma kandi elanike seas kandnud sajandi jooksul just seda olulist rolli.

Tänapäeval on Torma rahvamaja piirkonna rahvakultuuri hälliks. Siin tegutsevad rahvakultuurikollektiivid ning kogukonnaühendused, hoones asub Torma Noortekeskus ning oma sündmusi tähistab Torma Põhikool. Aastaid oli rahvamaja Torma valla keskuse esindushooneks.

Rahvamajas tegutsevad kultuurikollektiivid: Torma näitering (loodud 1882), Torma puhkpilliorkester (loodud 1848), Torma naisrühm (alates 2000.aastast) ning Torma kapell (loodud 1993). Loe lähemalt tegutsevatest kollektiividest.

Torma rahvamaja eest seisjaks, kauaaegseks kultuurisündmuste eestvedajaks ning heaks koostööpartneriks on MTÜ Torma Kultuur.

Torma rahvamaja on meeldivaks kohaks ka isiklike tähtpäevade tähistamiseks. Majas on suur 150- kohaline saal lavaga, väiksem galeriisaal ning köök. Suures saalis mahub mugavalt laudade taha einestama 60 inimest, suurimatel sündmustel on kohvilaudade taga olnud ka kuni 130 külastajat. Palun tutvuge ka maja kasutamise kodukorra ja hinnakirjaga.

Rahvamaja laval on ürituste läbiviimiseks piisav heli- ja valgustehnika, mille kasutamise kokku leppimiseks palume pöörduda rahvamaja töötaja poole. Lava sobib kontsertide, sõnavõttude ja näitemängude korraldamiseks.

Rahvamaja kasutamiseks palun kontakteeruge meie kultuurijuhiga Liina Abram tel 53434742 või kultuurijuhi abiga Terle Roondik tel 58005934.

Ootame Teid külla!