Eestimaa rahvamajade nädal

14.-20. oktoober on Eestimaa rahvamajade nädal “Meie inimesed”. Torma rahvamaja on muidugi ka sel aastal osalemas.
Et mis meil siis sel nädalal rahvamajas toimub?
Esmaspäeval, 14. oktoobril
Kell 14.30 koroonamängu õpetus 13+ vanus noortele. Tasuta. Juhendab Teini.
Kell 19.00 alustab käsitööring uut hooaega. Ootame liituma käsitööhuvilisi! Seekord kaunistame küünalt. Õpitoa panus 5 eurot. Juhendab Ainika.
Teisipäeval, 15. oktoobril kell 12-17 avatud rahvamajas Torma Noortekeskus.
Kell 14.30 koroonamängu õpituba lastele. Tasuta. Juhendab Teini.
Kell 19.00 Torma näiteringi proov.
Kolmapäeval, 16. oktoobril kell 12-17 avatud rahvamajas Torma Noortekeskus.
Kell 19.00 Torma naisrühma trenn.
Neljapäeval, 17. oktoobril kell 12-17 avatud rahvamajas Torma Noortekeskus.
Reedel, 18. oktoobril kell 18.00 lauamängude õhtu. Tule veeda tore sügisõhtu lauamänge mängides. Mängime nii uusi kui vanu lauamänge. Tasuta. Juhendab Terle.
Laupäeval, 19. oktoobril puhkame eelmise nädalavahetuse Tantsuõhtust.
Pühapäeval, 20. oktoobril kell 16.30 Torma puhkpilliorkestri avatud proov. Oled sa kunagi mõlgutanud mõtet, et võiks tulla mängima puhkpilli? Tule julgelt uudistama!
Viimast nädalat on rahvamajas üleval Tiina Silla maalinäitus “Naine kunstis”. Kui pole veel näinud, siis tule kindlasti vaatama.